Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K15A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03794 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-FLEX-MINI-UK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | K75230UK |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP LINK TP-LINK (TL-MR6500V) 300Mbps N300 4G LTE Telephony WiFi Router, VoLTE/CSFB/VoIP, SIM Card Sl
| MPN | TL-MR6500V |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SL2428P |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YH03W0-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Canon Original High Yield Ink Cartridge Compatible with Pixma Series, 300 Pages, Cyan/Magenta/Yellow
| EAN | 4549292145014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 183 |
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 12TH002KUK |
|---|---|
| Available Stock | 385 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SRT72RMBP |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-989-889 |
|---|---|
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04393 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | V12H004M0F |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6GW62F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9640 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP1600IEC |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWARTS1 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 4993-823-109 |
|---|---|
| Available Stock | 2581 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150068492456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 492 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658594461 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908432138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30176218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181140082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 11788 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661192857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920204 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 591 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610656205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1285 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































