Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000591WOF |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK043 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US2GA30 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9380A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TBE400UH |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF360X |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44Q540 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL3 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | QK733A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13S041638 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V2136AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFYR2S/1T0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB2324I |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME H610M-A WIFI D4, Intel H610, 1700, Micro ATX, 2 DDR4, VGA, HDMI, DP, Wi-Fi, PCIe4, 2x M.2
| MPN | 90MB1C80-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC424VAL |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LBE-5AC-GEN2 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz or 1080p, USB Bus P
| MPN | MSTDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2AAEXT10M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA762 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J77A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531047795 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 499 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137001 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 8380 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 908 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309976790039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 103 |
| Available Stock | 434 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060022302761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303997731 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862406 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 392 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714215552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2714 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































