Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001498 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2079A |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880010-050 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GD4590-BK-B-HD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | H6Y89AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2200 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW021A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6PANEL24 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-829-209 |
|---|---|
| Available Stock | 644 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX2S953LP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 01471-001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CLPSCRW1032 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03516 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1420A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USBC-6950M |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03862 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03VE-BKEA20 |
|---|---|
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V65A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P310SSD2 |
|---|---|
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 612600110326 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110371 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015770 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417561980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































