Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED77A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 72K0P00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1I70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9641 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STNDMTV100 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000592BOX |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DK22212 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A100AMUK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DGS-1210-20 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44QB40 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800740-155 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBBGB0080HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20110 |
|---|---|
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00027A |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-8800C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646669276 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | NLR-S009 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3052503635309 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 1302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644885 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 1998 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181101250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 615908432138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805555313 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 619 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531698614 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018093823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 790 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748378001013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 6263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































