Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF572C38RSK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SU444A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255XD |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA03810-B101 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03XF-BKEA20 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMTBLTDT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK041 |
|---|---|
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03474 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EDA50K-HB-R |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BU223CL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | CR6080-BC40004WW |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q24V4EA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HD2VGAE2 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 35RH5 |
|---|---|
| Available Stock | 1082 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-5440K |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1210-20 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GM4500-HC-433K1-HD |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 328E1CA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF531A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614225851469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486452948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636400195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 464 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523723577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000207007425 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661497785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50671304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568124 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 698798530566 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220617169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 229 |
| Available Stock | 289 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |











































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)























