Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T12954012 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4719331354268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | EAP610 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 15m(50ft) HDMI 2.0 Cable, 4K 60Hz Active HDMI Cable, CL2 Rated for In Wall Installation
| MPN | HD2MM15MA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10G-LR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-LR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber SM
| MPN | SFP10GLRSST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G80-1800LPCGB-0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0959C008 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44Q540 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC530A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG07I0-ME0B10 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE75070019K9-GB2050S |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBL-020-300-C00-01 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT1000T705SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512700K |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK-C7000F-UVS-W/UK |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0MD3-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-R9070XTGAMING OC-16GD |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007201-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T79044010 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636920204 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003845354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808445981 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 27131017752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 323 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect ME+ Vibrant Reds Permanent Hair Colour, No. 8/43 Light Blonde/Red Gold, 60 ml
| EAN | 8005610627250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110371 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































