Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02100BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB543A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B11W6AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 23189-899-779 |
|---|---|
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20076 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 960-001585 |
|---|---|
| Available Stock | 373 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1JT0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5032037279246 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SDSSDE81-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS1200-8HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 30GS009QUK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 80C20C0 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03530 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 221765 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CABSHELF116V |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-P3425WE |
|---|---|
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21FG002AUK |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9453A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBE-5AC-GEN2 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B6514 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875849302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3607349610258 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 561 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721898071032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2181 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854047396 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583208006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733866 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 4336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































