Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE505X |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SU375A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMTBLTDT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03400BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6036A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F6U16AE#BGX |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 3023C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860M PRO RS WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913700 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2004EXT100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3012911-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA350 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 100-100001405WOF |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983026359 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ALEG-710-512GCS |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-829-409 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SC610-2000G-CBK/RD |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7977A |
|---|---|
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B3CF2 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-506115 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077710 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305120915 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207986 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610654362 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224525118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020996 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































