Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27G4HA |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 952-000094 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU171A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 40AY0090EU |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 115R00129 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P1079903-010 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-FLEX-MINI-3 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3022C002 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM3000 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F2A72A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Loco5AC-5 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | US1GC30SFP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M3GJM |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG3210 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-CA-MESH-C-BKO-TG |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUAL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE272A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2UME |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 920-004523 |
|---|---|
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD5P56SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3331300097245 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531442903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614228654722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636930418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 261 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523801794 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 3025 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197045277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 4072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661321554 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1818 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4023103180734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































