Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02R9CNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC421VAL |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | RKCONSUV10 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E360H80G |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XYE |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M-HDV/M.2+ D5 |
|---|---|
| Available Stock | 251 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T692100 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2000X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 104523-112 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MNRISERCLMP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AR8108BLK |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV221HUC4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J95A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VX2776-SMH |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC530A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1005LP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP432SD8/16 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK034 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-8800C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9559-410-111-1 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531369408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74764711441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637059187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 617 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30151857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 467 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605667 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 766 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3386460149082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 1428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222900399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 601 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637058975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































