Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLC |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00143A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4099-419-279 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T40C140 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03759 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK036 |
|---|---|
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU515A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2P |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3026C002 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F5Y1V |
|---|---|
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU403A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J81A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX750I |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1016PE |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2DP14UCPB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB433WACDB |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983040706 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | DKT30CHVPD2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ER7212PC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WCH1CUK |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000325047198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013614 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841214689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 4336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181040504 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 166 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































