Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-010606 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J78A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S210057 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDGE-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBU6Y0040BBK-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1008MP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653400 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | S0721430 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CM992A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MZ-77E500B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST966A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9653-553-117-1 |
|---|---|
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03463 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Op
| MPN | GLCLHSMDST |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206106161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 006R04392 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CP2K32G56C46U5 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SC610-2000G-CBK/RD |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 997S0ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806095811703 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637004620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012616291746 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 3692 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect ME+ Vibrant Reds Permanent Hair Colour, No. 8/43 Light Blonde/Red Gold, 60 ml
| EAN | 8005610627250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523591831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1543 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661321554 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1818 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809928131153 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30176218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666213255 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020996 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748378001013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 6263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































