Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D31841 |
|---|---|
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL122 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
GROUP GEAR 48 Port(s) Network Patch Panel – Black – 48 x RJ-45 – 2U High – 19″ Wide – Rack-mountable
| MPN | 90-0070 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX3000E |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24P3CW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BY6Y1ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VJB-240 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JL487A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM7120W-GY-INT |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMWALLDS |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3501PA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-ULTRA-210W |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM 15m(50ft) HDMI 2.0 Cable, 4K 60Hz Active HDMI Cable, CL2 Rated for In Wall Installation
| MPN | HD2MM15MA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514700 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211DPUA4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT45-VD-CNV |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B860 Pro RS WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2213A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C1Q10A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 10006995-1K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513018930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 123 |
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001466 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1058 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100016080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 1225 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225144092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002773 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 4442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015675 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 429 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 30122727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































