Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21G2002HUK |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES205G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NLUSB3-ETHGHUB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3200NF/00 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX48RMBP2U |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200BK15645 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K02A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 222S1AE/00 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM1110SFP |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB30C3A1CFBW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | V2136AX-K |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBWLG0180HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00190A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLC |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT4000BX500SSD1 |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3003245-1 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF383A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04393 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CZ993A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150556 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 782 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 94922021137 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714222857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096608 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616304825132 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523591831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1543 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 763109010379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170451078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 160 |
| Available Stock | 905 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 80100005563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 590 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3614225257858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1498 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































