Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195908302643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SG-TC51-WMADP1-02 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 7ZU81A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-960GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 95 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STND-GS00UNC-04 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BGW63 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE81-2T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AT-2914SX/LC-901 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1APL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBYVG0010BBK-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WPA7517 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP LINK TP-LINK (TL-MR6500V) 300Mbps N300 4G LTE Telephony WiFi Router, VoLTE/CSFB/VoIP, SIM Card Sl
| MPN | TL-MR6500V |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-A-APH1-001 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NUSCAN 5200TR |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HD20L |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RKCONSUV10 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184821480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP6020A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4 Port USB 3.0 Hub, USB Type-A to 1x USB-C & 3x USB-A, Commercial Metal USB Hub, SuperS
| MPN | HB30A3A1CST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 738678002759 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610650937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 350 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531453497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011561 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 1249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531663384 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015472 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3049 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872412998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 13014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































