Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-PRO-8-POE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041396 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-989-889 |
|---|---|
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T79034010 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CP2K32G56C46U5 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y12A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001312 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4U320016G22-BGN |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE261A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9659-553-117 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Dell-P3425WE |
|---|---|
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T694500 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03026 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 105934-037 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGUK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K52785WW |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 83A1008FUK |
|---|---|
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED69A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-TOR1A-05 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STSCART2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5000325047198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 96145722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431605 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474634002117 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1345 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































