Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03698 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SB570GW-10GOC |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T3B0A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913700 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 35RH5 |
|---|---|
| Available Stock | 1082 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL122 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST12000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556S40IBK2-64 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN245Y |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-30EG00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03476 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TL-SG108E |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX2S953LP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T0A01AA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000271 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF351A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM850 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02307 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-ACU10M Compatible 10m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10Gb
| MPN | SFPH10GACU10 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8425A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531605674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 606 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086123644953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 121 |
| Available Stock | 2297 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523951543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 908 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5025970022918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 162 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426779 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661648606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805542689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805010671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 792486880367 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 16443 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































