Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T09J44010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB541A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25089-989-899 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2497HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1602G2D-2USB-OS |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF560C36BBE2A-32 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1HP840G6I58256W11-UK |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860 AORUS ELITE WIFI7 ICE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF436C18BBK2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 100-100000592BOX |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH649A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PEXUSB3S3GE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VCNRTXA1000-PB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE MMF Optic Transceiver, 10G
| MPN | SFP10GSRSST |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE343A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE J9281B Compatible 1m 10G SFP+ to SFP+ DAC Twinax, 10 GbE SFP+ Copper DAC 10 Gbps Lo
| MPN | J9281BST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21Y56AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 76 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDMM7MP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9G1X5ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806094914672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 298 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3616305401021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 738678002773 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 4442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216597005 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131934998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 757145006601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696821 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 488 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930675839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145739 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1214 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 632169111077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 13854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































