Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM555-BLK-UK |
|---|---|
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-00396 |
|---|---|
| Available Stock | 1131 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE019A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A620M DS3H |
|---|---|
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2C32V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR650MI |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ASU630SS-480GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-889-999 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7MD72F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG2428P |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2010 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE321A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041340 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q24V4EA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05095BK11030 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NP944XHA-KG3UK |
|---|---|
| Available Stock | 589 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | IES51000 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | HDMM15M |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y09A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 792486880367 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 16443 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714222857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226893277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 286 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825132 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30122727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096608 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610587530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































