Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Y7B61AA |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2UYE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNLT15 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3410-400G |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051017-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XU2293HSU-B7 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TD2760 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000475 |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001802 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT1000T500SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SMD Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Op
| MPN | GLCLHSMDST |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03759 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21G20005UK |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4711174725250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | P1004232 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514400 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF214A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K06A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 138 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610654362 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210694 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000174003512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975501 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 1469 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524104726 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 4130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047143186 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 709 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 884486456311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1786 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































































