Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L4R65AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN325M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | R0M47A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596100 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 7301433152728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | PA279CV |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 77Z32AA |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | F2A72A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0231A0A6-ST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800200 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653A00 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ15A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04391 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9406A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39RBAT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1WL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556S40IBK2-64 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C20K0 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK63401 |
|---|---|
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz or 1080p, USB Bus P
| MPN | MSTDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225096568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 772 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371150802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226893277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 286 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3386460149082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 1428 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301173052 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 562 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015600235215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |









































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)
























