Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EX-SFP-10GE-SR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8442 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM7120W-GY-UK |
|---|---|
| Available Stock | 785 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP225 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R04050 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90GC00X0-BGP000 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTXS/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
XEROX Everyday – High capacity – cyan – compatible – toner cartridge (alternative for: HP W2031X, HP
| MPN | 006R04189 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X1480G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03638 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T07U340 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1144A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 910-007015 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 8XB-00141 |
|---|---|
| Available Stock | 3758 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 28-0305SG |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3410-400G |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04213 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3006306-T |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WL30S-850BL18 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 854102006732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 7752 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520238 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 3126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 965 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501491 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 266 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 610 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225144092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2525 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636976096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































