Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCS3/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3023C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST8000VE001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0959C008 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 80C2SM0 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-NOR1X-01 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 65UL3J-E |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3500B002 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24P3CW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXP93ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 928 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 77Z00AA |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6576A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB312A2C2V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Loco5AC-5 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YV0M90-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M3GJM |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 997S0ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST93007U2C |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24G4HA |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047108659 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531586188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150556 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011321311664 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 376 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210694 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 960 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563350 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 331 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610542218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875492799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360593661 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 2355 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600530733842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 610 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































