Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02KT0NL0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE312A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT3000RMXLI |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP8881 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AHV620S-1TU31-CWH |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-0046 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-DEF7X-01 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 80C20K0 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BL124 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1016 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q7516A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8T6M2AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T12954012 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P300P1TBM28 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MIC-07 BK |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SRTRK4 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2210P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 78C2XY0 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646696852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C9406A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808445981 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30122505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600775377 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 773 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181473609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787675368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 820 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637123727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 455 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337871330286 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 6435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714157760 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 776 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060630043841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7317400015514 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































