Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD6A043-30EF00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512700F |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8425A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04367 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24P3CW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32F44K |
|---|---|
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U27B3A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7920B |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FPK500G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 270 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MQ04ABF100 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1M00-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432S20IBK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CABSHELF116 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24B5995 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBC3C0020BBL-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NP944XHA-KG3UK |
|---|---|
| Available Stock | 589 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E360H80G |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3C753A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER AX73 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04187 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616302748747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30108264 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099278 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825132 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3014230021237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 6032 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 6244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5903416008095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 850 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101868 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 166 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)
































