Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP0300-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H98AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 50F2U00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP LINK TP-LINK (TL-MR6500V) 300Mbps N300 4G LTE Telephony WiFi Router, VoLTE/CSFB/VoIP, SIM Card Sl
| MPN | TL-MR6500V |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9X66A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M K DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 110 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS1200-8HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | ICUSB2321X |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TD1170-BK-65 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3481B002 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-P2725H |
|---|---|
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU1M Compatible 1m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM1M |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q5950A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001352WOF |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00188A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDM-SE |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX8M2E2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051001-WW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLY |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF352A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574660422580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 1632 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800509904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696821 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 488 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4056800095322 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636859801 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 860003058473 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096608 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026660 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400019840 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































