Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVACY-SCREEN-238M |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X7Q43AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST93007U2C |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001055 |
|---|---|
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T789340 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195908302643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C3875A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001368WOF |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX1394B3 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K52805EU |
|---|---|
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T850100 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK62401 |
|---|---|
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2AAEXT5M |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3800A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7769 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KT-152097-03 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE262A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VAP962C-K |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1249C002 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APDU9953 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96145722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661680729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5031413919486 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 188 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 777 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805071387 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 5992 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854047396 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875763790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1047 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661351711 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 474 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8445291071766 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805070410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 580 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































