Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3SM3/1T0 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8PS7512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
LENOVO ThinkSystem Broadcom 5719 – Network adapter – OCP – Gigabit Ethernet x 4 – for ThinkAgile VX7
| MPN | 4XC7A08235 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5399-829-309 |
|---|---|
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000571 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5640C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 104523-112 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AMR1S |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 813874B21ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12SB0004UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9374A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3217VAL |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MPEX1394B3 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-POE160S |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50F2H0E |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SLEG-900-2TCS |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | R8N88A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04376 |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF403A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 661157104029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 252 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392330 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 938 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 404 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431575 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 3753 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 754465313013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411176 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018264230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 10268 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1498 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30171565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)


































