Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US2GA30 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00190A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OCM818B-RU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PRIVSCNMAC13 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 718037872971 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM Single Monitor Desk Mount, Single Screen Heavy Duty Pole Mount for up to 8kg VESA Compa
| MPN | ARMPIVOTV2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4977766771672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | CE271A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EP2-20076 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST20000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 006R03698 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000592 |
|---|---|
| Available Stock | 1584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BR1200SI |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H98AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 19″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1908K |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NTSWD4P32DP-32K |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT2000T705SSD3 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | D8J08A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000271 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ER7212PC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect ME+ Vibrant Reds Permanent Hair Colour, No. 8/43 Light Blonde/Red Gold, 60 ml
| EAN | 8005610627250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531469498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962828 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371150802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523796854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672324 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 135 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 36005313968 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 489 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 705928001480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |


































































