Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9PX1000IRTNBS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T41R440 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B450M-HDV R4.0 |
|---|---|
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF362A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03683 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF532A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R03643 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761309632 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 10006995K |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M Pro RS |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM USB 2.0 Extender over Cat5e/Cat6 Cable (RJ45), Up to 165ft (50m), High Speed USB Port E
| MPN | USB2001EXTV |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HDBTPW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1420A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL098 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6FW07A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | TN326Y |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SM21BMU31C3 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 998S9ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE278AD |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 960-001088 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30176218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30151857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 467 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5905669547185 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400019840 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 845822001466 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1058 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 632169111077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 13854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809640735820 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 1263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4056800745968 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 238 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636400195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 464 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3574661563350 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 331 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666211060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012251009003 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 1764 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531638887 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5013826017904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































