Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-109 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-CA-CORE-1000-USB3-BL |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLM |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800132-002 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3010066-T |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB31C3ASDMB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9406A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520M DS3H V2 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N506TAERO OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Netac NTBSD4P26SP-16 16GB DIMM System Memory, DDR4, 2666MHz, 1 x 16GB, 288 Pin, 1.35v, CL16-20-20-40
| MPN | NTBSD4P26SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7300USB3B |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS1000/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 82YU00JYUK |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S210057 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02246 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9374A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03862 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE250A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-P2725D |
|---|---|
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000991 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600522840114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661321554 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1818 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060148618500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661497785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097032 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 4130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400903925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 344 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060022302761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265249282 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 4944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805071387 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 5992 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426779 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































