Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T41F540 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870 GAMING WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008041 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD40EFPX |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 76U48AA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520I AC |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C40BB-16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE30-1T00-G26 |
|---|---|
| Available Stock | 192 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD6A043-30EF00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WL30S-850BL18 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF401A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC33 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ER605 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04386 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 4POSTRACK18U |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN635A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4R177AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GV-N5080AERO OC-16GD |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB30C4AB |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954042 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 785923826899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661288345 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3153 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 887961623543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 997 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609062325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)

































