Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS105GP |
|---|---|
| Available Stock | 63 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB2AK2/16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AHD710P-1TU31-CYL |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ER7212PC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-833-399 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | I350T4V2BLK |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX2S953LP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | PG32UCDP |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP1600IEC |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG2210P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UAP-AC-M |
|---|---|
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XU2492HSU-B6 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C3876A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514700F |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7MD72F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BCM957414N4140C |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011308-WW |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32GF5 |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531531188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 15318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30151857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 467 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748723 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 17020 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531453435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610587530 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4027800012503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637004620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































