Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
SYNOLOGY – DDR4 – 4 GB – SO-DIMM 260-pin – 2666 MHz / PC4-21300 – 1.2 V – unbuffered – non-ECC – for
| MPN | D4NESO-2666-4G |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880249-019D |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596400 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8568B001 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7976A |
|---|---|
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH649A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 981-000480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9383A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG2016P |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-NOR1C-04 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A1008FUK |
|---|---|
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDA51-SH-R |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-245-026 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9361EE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL098 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02P30NL0 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE271A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF312A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TK-8800C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 191999788403 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 884486453341 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661497785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000174003512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 3283 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875763790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1047 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808445981 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 895 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 785923826899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 404 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901030841125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3870 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610654362 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015514 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































