Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9455A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GM4500-HC-433K1-HD |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 8806090572227 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | CF380A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG-WT4023020-05R |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J88A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946633183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | MFZ-M2DW-243P2-R1 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X231AA |
|---|---|
| Available Stock | 281 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34794010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04356 |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 97-935-085 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF552C40BB2AK2-64 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-CA-CORE-1000-USB3-BL |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX950MI |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM992A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN2320TWIN |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2C32 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S251BRU33 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850I Lightning WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8056746070007 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773490394453 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 3054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805545932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 666 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 17801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908942217 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661648606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013812 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































