Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5952A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8100846936364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM USB 2.0 Extender over Cat5e/Cat6 Cable (RJ45), Up to 165ft (50m), High Speed USB Port E
| MPN | USB2001EXTV |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV3000-250-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STKP16000400 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X2002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 49M2C8900L/00 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X221AA |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF531A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GS1200-5HPV2-GB0101F |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 72K0P00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U6-MESH-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR-SFP-1G-T-ST |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDMM21V5M |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR32S22D8/32 |
|---|---|
| Available Stock | 389 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LH55VHTEBGBXEN |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1243C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TRX50 WS |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA762 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4021609520238 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 3126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110371 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303999360 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625023836 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3380810378825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226326195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580069655 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523591831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1543 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30137301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 450 |
| Available Stock | 2404 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































