Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 580-ADGV |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NP944XHA-KG3UK |
|---|---|
| Available Stock | 589 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1218MPE |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P210S256G25 |
|---|---|
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T591100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9704B003 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR-SFP-10G-SR-ST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2110 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2797HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 196068323226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ICUSB2322F |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3C753A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24G4HA |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B3P24A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03690 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44C540 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U42-S07PAR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX8M2E2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800700 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8700216365833 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 216 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77345129239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661351711 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 474 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































