Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB436AD |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2110 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES208G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U4025QW |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B11B237401BY |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 84C2HCE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MNRISERCLMP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MXP93ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 928 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2Z624F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M80-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-PRO-24-POE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DS9908-SR4U2100AZW |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DA00L0-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1080383-226 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ICUSBAUDIO2D |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01417 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF401A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211DPUA4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T44Q540 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE343A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8032274061960 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1535 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1231 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131006534 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 779 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30161467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015163513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2491 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 857154000239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531230906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1505 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3052503635309 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 1302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































