Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC426VAL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS27D600UAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 177 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MR2200AC |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5032037237758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 4X20M26276 |
|---|---|
| Available Stock | 3280 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04419 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7510-209 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004798 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ARMSLIMDUO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE403A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M0K02AE |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C3875A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CABSCREWM52B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF283X |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CQ27G4X |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDSSDE61-8T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-4400LPBGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFYR2S/4T0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9403A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666580050 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634003237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090634924 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2330 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099278 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875904513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 274 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610660738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585574 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571720542 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3253581766859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531584696 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152093 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 699 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































