Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1001173 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST122HD4KU |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 6935364086152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 100-100001405WOF |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | YD3200C5M4MFH |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1EZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1016D |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE278AD |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR26N19S8/8 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 743172079411 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 5 |
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | XU2293HSU-B7 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMDUAL |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTSE9G3/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 197 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | W1144A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AA937595 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE402A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 90DC00I0-B19000 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3A-04 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2493HS-B6 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B282000 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610617343 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683321 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5648 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384197 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011561 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 1249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714979133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583203261 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 519 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805152093 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 699 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































