Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A87M050 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991023237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CC-9011290-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C8543X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-PA4010P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SIROCCOV26F-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M Pro-A WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GS724TP-300EUS |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDGE-1000IRM1U |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AUSDX256GUICL10A1-RA1 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP 147Y – Extra High Yield – black – original – LaserJet – toner cartridge (W1470Y) – for LaserJet E
| MPN | W1470Y |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STKG2000402 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U2724DE |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM MSA Uncoded Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 (Copper) for Cat6 and Cat5e,
| MPN | SFP10GBTST |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN426BK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | ACFAN00154A |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JZ370A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCG4/512GB |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8712581760779 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AUSDX256GUICL10A1RA1 |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3607344518481 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 1635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 4163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 858380035361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369408 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 832291000175 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018093823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 790 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805003062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636859801 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7391899837161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 441 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337871330286 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 6435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809598452053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625023836 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































