Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T850100 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206065086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 197 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | F9J76A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8PS7512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CG94402BY |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05100BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DX517 |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7510-209 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDCG4/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041069 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R03700 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP02Y0-BMUA01 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000001591 |
|---|---|
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 80C20K0 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1001171 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBMZT10BK |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MNRISERCLMP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X2256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF226A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 7317400022130 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805529642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600568122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 180 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614400 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400011592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580000405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 3025 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661323428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 780 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902183 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216597005 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |




































![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)






























