Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | US1GC30A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1978B002 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051018-WW |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000457BOX |
|---|---|
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER AX73 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9390A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00028A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04193 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6627B |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FPK002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB600-WGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-269 |
|---|---|
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9H.LJXLA.TBE |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 01942-080Z |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST4200USBM |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 15m(50ft) HDMI 2.0 Cable, 4K 60Hz Active HDMI Cable, CL2 Rated for In Wall Installation
| MPN | HD2MM15MA |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN320Y |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6403B007 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 26699-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LAP-120 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531469498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6987 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30150638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874026043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 298 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700023 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 867 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805254476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 934 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026660 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































