Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991022841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ST8000VE001 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7XB7A00027 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM34G3 |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 008R12941 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CFASTRWU3C |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T603600 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5093-610-189 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DT70/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CC-9011266-WW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 104523-112 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | D8J08A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AC4194-2204 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M69A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR700ELCD-UK |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DX517 |
|---|---|
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DP2VGA3X5 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VG34VQL3A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC424VAL |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524128463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216301800 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661192857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961054 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627625 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4023103180734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400019840 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805425302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 6274 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107454412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 11970 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9003877901181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1848 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































