Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN3330 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5397184821480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | TL-WPA4220 TKIT |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-TC52AX-EXOLOL-01 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN631A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1058930-011 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW055A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1M30-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U6-PRO |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2199C002 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC2M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J77A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A8DA350 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | DP2VGA3X5 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44QD40 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUOVS |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM850 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XY0 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6693-833-309 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8720181406201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099278 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 797978262584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805032999 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 3134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661200019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 2816 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1718 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 328785030303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605667 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 766 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 778714170950 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































