Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF294A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7921B |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST10000VE001 |
|---|---|
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7DB37AA |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00124A |
|---|---|
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA27DQFS |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF543X |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | POEEXT1G60W |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27M2N3200NF/00 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850M RIPTIDE WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T4E |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-FOC2A-07 |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR320CL |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WL30S-850BL18 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Arctic Liquid Freezer III Pro 280mm Liquid CPU Cooler, P14 Pro PWM Fans & PWM Controlled Pump, Black
| MPN | ACFRE00179A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01481 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03463 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9352AE |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R04386 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 201535 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30176218 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 883205101617 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 3066 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805757847 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1625 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097025 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 1117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523242641 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 1091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246441 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637153526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































