Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02311 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21KS0006UK |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-WD25 |
|---|---|
| Available Stock | 2314 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T653A00 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FPK002T0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8747B008 |
|---|---|
| Available Stock | 391 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C232HC0 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FAX2840ZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U32008G16A-DTBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE262A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Seagate 3.5″, 6TB, SATA3, IronWolf NAS Hard Drive, 5400RPM, 256MB Cache, 8 Drive Bays Supported, OEM
| MPN | ST6000VN006 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CD949A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | P2V69A |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M STEEL LEGEND WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051017-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U-POE+ |
|---|---|
| Available Stock | 283 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-005448 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636400195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 464 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885488237366 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060173376215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237051 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 371 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 430 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5014749121976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 129 |
| Available Stock | 1122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290171070580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 546 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3607344677751 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531609719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637123727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 455 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































