Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USBC-6950M |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U7-PRO-WALL |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4U320032G22-SGN |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST640P |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON EasyMail 603 Ink Cartridge – Cyan, Magenta, Yellow, Black – Inkjet – Standard Yield – 4 / Pack
| MPN | C13T03U64510 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF302A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000903 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | C13T35964010 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J68A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SDOCK1EU3P |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E301-WGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3022C002 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1063406-044 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW055A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
BROTHER Printer toners DR-2200 Toner – 12,000 pages + Goodway Ream Paper – 80 g/m2 – A4 – 500 sheets
| EAN | 4977766682923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 63 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | FD-C-MES3A-07 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2079A |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMPIVWALL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AKIRA-WHTV2 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805425234 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3866 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324506 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800268 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875684095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 1549 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800012503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131017 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2515 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636930418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 261 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657806 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 4152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637142360 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 421 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626376 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































