Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q27G4XF |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N507TEAGLEOC ICE-16GD |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH647A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP6003A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1008MP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000252BOX |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T850100 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | REMOTETEST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MC200CM |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | MR2200AC |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0MD0-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0263B002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V8V1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK60401 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 10ft (3m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thun
| MPN | CDP2HD3MBNL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SMX3000RMHV2U |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB541A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6ZC72AE |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TRIFROST360-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H6Y90AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 154 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636920266 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019074 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666210957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055512827237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1518 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523591831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1543 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523796854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149649 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 533 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060148618500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1014 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060630043841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |


































































