Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC1100VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04190 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9PX1500IRT2UBS |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MC06P0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H98AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | A620M H |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q24G4RE |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00M0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AKIRA-WHTV2 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/500G |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9403A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 34B1U5600CH/00 |
|---|---|
| Available Stock | 70 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03703 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRTRK4 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y08A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9653-553-117-1 |
|---|---|
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646656399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00G3-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB3C2ESAT3 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244041 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8057971180349 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 2398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50889860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607342923904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003825745 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 808 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015675 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 429 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 30122505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600530082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 851557003354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 714 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600524172732 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































